Le départ, 2005
Bronze à patine brune et rouge.
Signé et numéroté EA 16/20 sur la base.
Cachet de la Fonderie “Bronze Romain & Fils”.
Brons met bruine rode patine.
Getekend en genummerd EA 16/20 op de basis.
Stempel van de gieterij “Bronze Romain & Fils”.
50 x 31 x 13,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie, France.