Fontaine aux oiseaux, 1995
Bronze patiné.
Signé, daté et numéroté 4/8 sur la base.
Cachet de fonderie “Bronze Romain Barelier”.
Brons met patina.
Getekend, gedateerd en genummerd 4/8 op de basis.
Stempel van de Gieterij “Bronze Romain Barelier”.
170 x 180 x 130 cm
Provenance/Herkomst:
L'œuvre a été acquise en 1997 directement auprès de l'artiste lors de l'exposition du Casino de Knokke. Het werk werd in 1997 rechtstreeks in het Casino van Knokke aan de kunstenaar aangekocht.
Collection privée/Prive collectie, Knokke.
Cette sculpture est visible sur rendez-vous chez Bonhams , 101 boulevard Saint Michel, 1040 Bruxelles Tel : 02 736 50 76