Alfred STEVENS (1823-1906). La maîtresse à demi nue et son chien jouant au bord de mer. Huile sur panneau d’acajou signée et datée 1893 en bas à gauche. Dans son encadrement d’origine. Collection privée belge. Dimensions : 62 x 55 cm.
Alfred STEVENS (1823-1906). De halfnaakte meesteres en haar hond spelend bij de zee Olieverf op mahoniehouten paneel gesigneerd en gedateerd 1893 linksonder. In zijn originele lijst. Belgische privécollectie. Afmetingen: 62 x 55 cm.