LUCIEN FONTANAROSA (1912-1975)
BARQUES
Huile sur carton
Signée en bas à gauche
Vernis oxydé
Oil on cardboard; signed lower left; oxidised varnish with some foxings
27 X 40,7 CM • 10 5/8 X 1 5/8 IN.