9325
Plaque. (34.b.) 1. David 2. Courbet 3. Ingres 4. Ingres 5. Wiertz, 1971.
Plaque plastique thermoformée polychrome.
Tirage 2/7.
Authentifiée par Maria Gilissen Broodthaers et numérotée 2/7 A au dos.
Cachet de l'Estate.
Polychrome thermogevormde kunststof plaat.
Gelijkspel 2/7.
Gesigneerd Maria Gilissen Broodthaers en nummer 2/7 A op de rug. Stempel van het landgoed.
119 x 83 cm
Provenance / Herkomst :
Collection Privée, Belgique.
Bibliographie / Bibliografie :
Broodthaers, Industrial Poems, The Complete Catalogue of the Plaques, 1968-1972, 30 janvier
- 2 mai 2021, Edition Wiels / Hatje Cantz, ill. p.229.