Bran BOGART (1921-2012) Abstraction. Encre de chine. Signée et datée 1956. Dimensions : 20 x 27 cm
BRAM BOGART (1921-2012) Abstractie. Chinese inkt. Gesigneerd en gedateerd 1956. Afmetingen: 20 x 27 cm