MONK. Street art. « Crise cardiaque ». Huile sur toile titrée et signée au dos. Atelier Narvaland. Dimensions : 118 x 118 cm
MONK. Straatkunst. " Hartaanval ". Olieverf op canvas getiteld en gesigneerd op de achterkant. werkplaats in Narvaland. Afmetingen: 118 x 118 cm