Charles BISSCHOPS (1894-1975). Les marguilliers lors de la fête du 15 août, le Diagosto à La Alberca. Huile sur toile. Provenance : Collection privée belge, d’une série acquise directement auprès de l’artiste dans les années 60. Dimensions : 35 x 27 cm.
Charles BISSCHOPS (1894-1975). De kerkvoogden tijdens het feest van 15 augustus, de Diagosto in La Alberca. Olieverf op canvas. Herkomst: Belgische privécollectie, uit een serie rechtstreeks aangekocht van de kunstenaar in de jaren 60. Afmetingen: 35 x 27 cm.