Lot n° 165

Estimation :
300 - 400 EUR
Enchérir

Lot de 3 Tintin : -Les 7 boules de cristal 4ème Plat B2 Etat moyen. Usures, manques. -Le Crabe aux pinces d'or. B2 1948 Etat moyen. Usures, manques. -Le Sceptre d'Ottokar Etat moyen. Usures, manques.

Kavel van 3 Kuifje: -De 7 kristallen bollen 4e Flat B2 Redelijke staat. Slijtage, verliezen. -De krab met de gouden klauwen. B2 1948 Redelijke staat. Slijtage, verliezen. -Ottokar's Scepter Gemiddelde conditie. Slijtage, verliezen.

dimanche 25 septembre 2022 - 13:00 - Live
60, rue de Bertransart - 6280 Gerpinnes
MJV Soudant
A lire aussi