Pendule d’époque Empire en bronze doré. Modèle... Lot 164
Résultat :
Estimation :
Pendule d’époque Empire en bronze doré. Modèle aux joueurs de dames. Présentée sous son globe en verre. Modèle similaire "La partie de dames" illustré page 398 figure C dans l'ouvrage "La pendule française du Moyen-âge au XXème siècle, Pierre Kjelleberg aux éditions de l'amateur. Ht : 48 cm. Hauteur globe inclus : 56 cm. Collection privée du Hainaut.
Empire-periodeklok in verguld brons. Model voor damspelers. Gepresenteerd onder zijn glazen bol. Vergelijkbaar model "Damesspel" afgebeeld op pagina 398 figuur C in het boek "De Franse klok van de Middeleeuwen tot de 20e eeuw, Pierre Kjelleberg, amateur-edities. Ht: 48 cm. Hoogte inclusief globe: 56 cm. Privécollectie van Henegouwen.