Majolique de Hasselt. Cache-pot en barbotine dans le goût de Massier à décor de tritons. Ht : 50 cm.
Petit éclat sur la base.
Quelques petites égrenures (voir photo).
Majolica uit Hasselt. Slipplanter in de stijl van Massier versierd met salamanders. Hoogte: 50cm.
Kleine chip aan de basis.
Een paar kleine krasjes (zie foto).