Lot n° 142

Estimation :

Majolique de Hasselt. Cache-pot en barbotine dans le goût de Massier à décor de tritons. Ht : 50 cm. Petit éclat sur la base. Quelques petites égrenures (voir photo). Majolica uit Hasselt. Slipplanter in de stijl van Massier versierd met salamanders. Hoogte: 50cm. Kleine chip aan de basis. Een paar kleine krasjes (zie foto).