Potiche en porcelaine de Chine XIXème à décor d’enfants et de cerfs-volants aux dragons. Manque le couvercle. Ht : 37 cm.
19e eeuwse Chinese porseleinen potiche gedecoreerd met kinderen en drakenvliegers. Het deksel ontbreekt. Hoogte: 37cm.