Paire de potiches hexagonales en porcelaine de Chine à décor blanc/bleu. Accident sur l’une des deux et couvercles absents. Ht : 25 cm.
Paar zeshoekige vazen in Chinees porselein met wit/blauwe decoratie. Ongeval op een van de twee en kappen ontbreken. Hoogte: 25cm.