Vase en porcelaine de Chine à décor de Phoenix.... Lot 35
Résultat :
Estimation :
Vase en porcelaine de Chine à décor de Phoenix. Petite étoile sous le tesson. Petit éclat au col. Ht : 59,5 cm.
Chinees porseleinen vaasje gedecoreerd met Phoenix. Kleine ster onder de scherf. Klein chipje aan de kraag. Hoogte: 59,5 cm.