Théière en porcelaine de Chine XVIIIème à décor blanc/bleu de sage. Ht : 18 cm. Accident entre le bec et le corps.
18e eeuwse Chinese porseleinen theepot met wit/blauwe salie decoratie. Hoogte: 18cm. Ongeval tussen de snavel en het lichaam.