FOCILLON Henri. Lof van de hand. Illustrations... Lot 38
Résultat :
Estimation :
FOCILLON Henri. Lof van de hand. Illustrations de Jos. Verdegem. Bruxelles. De Lijn. 1952. 1 volume 39 x 29 cm. Dans un emboitage.
Mouillures. En l'état.
Provenance :
Bibliothèque Focillon-Baltrusaitis