Lot n° 87

Léon Spilliaert (1881-1946).

Estimation :

Leon SPILLIAERT (1881-1946). Femme de pêcheur agenouillée sur le quai du port, Ostende 1910. Crayon, pastel gras (bleu, vert, beige, orange-rose, brun, vert, blanc, mauve, bordeaux), gouache (brun) sur papier. Signature en bas à gauche : L. Spilliaert (crayon gras bleu) Date en bas à gauche : 1910 (encre de Chine, plume) Initiales en bas à droite : L.S. (pastel gras noir). Cette œuvre a été présentée à madame Adriaens Pannier et sera reprise dans le catalogue raisonné Léon SPILLIAERT en préparation par le Dr. Anne ADRIAENS-PANNIER. La certification de madame Adriaens-Pannier éditée à Kraainem le 4 juin 2022 sera remise à l'acquéreur. Provenance : Collection privée Braine-L'alleud. Etat : Dans son jus. Bel état, pas de déchirures ni de restaurations. Le rapport de condition précis reprenant les détails, photos HD et remarques de madame Adriaens Pannier est disponible sur demande au bureau. Dimension : 65,7 x 45 cm. Leon Spilliaert (1881-1946). Vissersvrouw geknield op de havenkaai, Oostende 1910. Potlood, oliepastel (blauw, groen, beige, oranje-roze, bruin, groen, wit, zachtpaars, bordeaux), gouache (bruin) op papier. Gesigneerd linksonder: L. Spilliaert (blauw krijt) Datum linksonder: 1910 (Chinese inkt, pen) Initialen rechtsonder: L.S. (zwart oliepastel). Dit werk werd aangeboden door Mevr. Adriaens Pannier en zal worden opgenomen in de oeuvrecatalogus van Léon SPILLIAERT die wordt samengesteld door Dr. Anne ADRIAENS-PANNIER. Het certificaat van Mevr. Adriaens-Pannier, gepubliceerd te Kraainem op 4 juni 2022, zal aan de koper worden overhandigd. Afkomst: Privécollectie Braine-L'alleud/ Conditie : "Dans son Jus" Goed bewaard gebleven met het merk vand tijd. In goede staat, geen scheuren of restauraties. Het precieze toestandsrapport met details, HD-foto's en opmerkingen van mevr. Adriaens Pannier is op aanvraag verkrijgbaar op kantoor. Afmetingen : 65,7 x 45 cm