Lot n° 79

Anna Boch (1848-1936).

Estimation :

Anna BOCH (1848-1936). Barques dans le port de Bordeaux. Belle huile sur toile impressionniste signée en bas à gauche. Collection privée d'un ancien antiquaire et collectionneur hennuyer à la retraite. Anna Boch a posé ses pinceaux à Bordeaux en 1928 et a représenté plusieurs vues du pont de Bordeaux. Un tableau très semblable mais de dimensions plus petites figure dans le catalogue raisonné Anna Boch, Thérèse Thomas. Numéro 693. Nous remercions madame Thomas qui a confirmé l'authenticité de l'oeuvre. Dimensions : 82 x 60 cm. Anna BOCH (1848-1936). Boten in de haven van Bordeaux. Mooie impressionistische olieverf op doek linksonder gesigneerd. Privécollectie van een gepensioneerde antiquair en verzamelaar uit Henegouwen. Anna Boch legde haar penselen in 1928 neer in Bordeaux en vertegenwoordigde verschillende gezichten op de Bordeaux-brug. Een zeer gelijkaardig schilderij, maar van kleinere afmetingen, verschijnt in de oeuvrecatalogus Anna Boch, Thérèse Thomas. Nummer 693. We danken Madame Thomas die de authenticiteit van het werk heeft bevestigd. Afmetingen : 82 x 60 cm.