Lot n° 119

Émile GUILLEMIN (1841-1907).

Résultat :
Estimation :

Émile GUILLEMIN (1841-1907). Rare profil d'une orientale en bronze à patine brune et polychrome. Richement ornementé d'un turban garni de bijoux et de perles de corail. Le pourtour travaillé qui encadre le médaillon est enrichi de cabochons en pierres semi-précieuses. Sujet rarissime dans le répertoire sculpté de l'artiste. Dimensions bronze : 36 x 43 cm. Dimensions avec encadrement : 59,5 x 66 cm. Emile GUILLEMIN (1841-1907). Zeldzaam profiel van een oriëntaals brons met bruine patina en polychroom. Rijkelijk versierd met een tulband versierd met juwelen en koraalkralen. De bewerkte omtrek die het medaillon omlijst, is verrijkt met cabochons in halfedelstenen. Uiterst zeldzaam onderwerp in het gebeeldhouwde repertoire van de kunstenaar. Afmetingen brons: 36 x 43 cm. Afmetingen met lijst: 59,5 x 66 cm.