Lot n° 465

KOOR (Charles Hardgrove) (né en 1963)

Estimation :

T.L.A.O.T.K.2., 1990. Spray sur toile. Signé, titré et daté au dos. Spuit op doek. Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterkant. 198 x 132 cm Provenance / Herkomst: Collection privée, Bruxelles. Maurice Keitelman Gallery, Bruxelles.