T.L.A.O.T.K.2., 1990.
Spray sur toile.
Signé, titré et daté au dos.
Spuit op doek.
Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterkant.
198 x 132 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.
Maurice Keitelman Gallery, Bruxelles.