Sang, 1959
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Datée au dos.
Olieverf op doek rechts onderaan gesigneerd.
Achteraan gedateerd.
155 x 121 cm
Exposition / Tentoostelling:
-1959: Biennale de Sao Paulo, Brésil
-1968: Contrasten 47-67, KMSK, Antwerpen -1969: Galerie MAS, Astene-Deinze
-1969: Museum voor Schone Kunsten, Oostende.
Bibliographie / Bibliografie:
Serge Goyens de Heusch, Englebert Van Anderlecht, Fonds Mercator, 1998, ill. p.131.
Provenance / Herkomst:
Collection privée, Liège.