Lot n° 46

Englebert Van Anderlecht (1918-1961)

Estimation :

Sang, 1959 Huile sur toile. Signée en bas à droite. Datée au dos. Olieverf op doek rechts onderaan gesigneerd. Achteraan gedateerd. 155 x 121 cm Exposition / Tentoostelling: -1959: Biennale de Sao Paulo, Brésil -1968: Contrasten 47-67, KMSK, Antwerpen -1969: Galerie MAS, Astene-Deinze -1969: Museum voor Schone Kunsten, Oostende. Bibliographie / Bibliografie: Serge Goyens de Heusch, Englebert Van Anderlecht, Fonds Mercator, 1998, ill. p.131. Provenance / Herkomst: Collection privée, Liège.