Composition surréaliste, 1987
Gouache et encre sur papier.
Signée et datée en bas au centre.
Gouache en inkt op papier.
Gesigneerd en gedateerd onderaan in het midden.
64 x 50 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.