Composition, 1961
Pastel sur papier.
Signé et daté en bas au centre.
Pastel op papier.
Getekend en gedateerd onderaan in het midden.
25 x 32,5 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie de Seine, Paris.1974.
Collection privée, Bruxelles