Lot n° 115

Joan MIRO (1893-1983)

Estimation :

Ubu Roi, 1966. Volume in-folio en feuille dans coffret avec 13 lithographies originales en couleurs à double page de Joan Miro illustrant la pièce de théâtre satirique Ubu Roi (1896) d'Alfred Jarry. Tirage HC signé au crayon et numéroté XXII. Ed. Tériades Editeur, Paris. Folio-volume in bladvorm in een doos met 13 originele kleurenlithografie met dubbele pagina's van Joan Miro ter illustratie van het satirische toneelstuk Ubu Roi (1896) van Alfred Jarry. HC print gesigneerd in potlood en genummerd XXII. Uitgeverij Tériades, Parijs. 64,5 x 42,2 cm à plat Cramer, Joan Miró, les livres illustrés, nº 107; Mourlot, Miro lithographe n°392-430 ; Johnson, Artists' Books in the Modern Era 1870-2000, nº151.3674