Lot n° 48

Georg BASELITZ (né en 1938)

Estimation :

M. M. M., 1988-1989. Pointe sèche. Signée et numérotée 4/12. Accompagné de son certiicat d'authenticité. Droge naald. Gesigneerd en genummerd 4/12. Vergezeld van zijn certificaat van echtheid. 66 x 50 cm