M. M. M., 1988-1989.
Pointe sèche.
Signée et numérotée 4/12.
Accompagné de son certiicat d'authenticité.
Droge naald.
Gesigneerd en genummerd 4/12.
Vergezeld van zijn certificaat van echtheid.
66 x 50 cm