Kaput, 1989.
Pointe sèche.
Signée et numérotée 7/12.
Accompagné de son certificat.
Droge naald.
Gesigneerd en genummerd 7/12.
Vergezeld van zijn certificaat.
44,5 x 34 cm Encadrée