Le portrait equestre, 1974.
Lithographie en couleurs.
Signée et numérotée 146/160.
Accompagné de son certificat.
Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 146/160, vergezeld van zijn certificaat.
54,5 x 76 cm Encadrée