«De Baas en de Knecht», 1975
Gouache sur papier.
Signée et datée au milieu en bas. 24.x.75
Gouache op papier.
Onderaan gesigneerd en gedateerd in het midden 24.x.75.
48,5 x 64,5 cm
Provenance/Herkomst :
Lens Fine Art Gallery
Un certificat de la galerie Lens Fine Art en date du 4/7/1979 sera remis à l'acquéreur.