Hoofd in rode gloed
Acrylique sur toile.
Signée en bas à droite.
Acrylverf op doek.
Recht onderaan gesigneerd.
30 x 24 cm
Provenance/Herkomst:
International Art gallery Kunstforum, Schelderode
Gallery Nova Spectra, Den Haag