Lot n° 9

Karel Appel (1921-2006)

Estimation :

Hoofd in rode gloed Acrylique sur toile. Signée en bas à droite. Acrylverf op doek. Recht onderaan gesigneerd. 30 x 24 cm Provenance/Herkomst: International Art gallery Kunstforum, Schelderode Gallery Nova Spectra, Den Haag