Fuglenes By, Zermatt, 1983
Aquarelle et lavis d'encre sur papier de riz.
Signé, daté, titré et situé en bas à gauche.
Aquarel en gewassen inkt op rijstpapier.
Links onderaan gesigneerd, gedateerd, getiteld en gesitueerd.
69 x 52 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Birch, Copenhague