Lot n° 229

ÉCOLE MODERNE DU 20e SIÈCLE, D'APRÈS VAN DYCK

Estimation :

Saint Martin Huile sur toile. Encadrée. Moderne school van de 20e eeuw, naar Van Dyck. Olieverf op doek. Ingekaderd. 107 x 88 cm