Lot n° 225

ÉCOLE ALLEMANDE DE LA FIN DU 19e SIÈCLE

Résultat :
Estimation :

La sainte famille derrière un rideau, 1891 Huile sur toile. Porte une signature et une date en bas à gauche. Encadrée. Duitse school van het einde van de 19e eeuw. Olieverf op doek. Met een handtekening en een datum in de linkerhoek onderaan. Ingekaderd. 45 x 58 cm Reprise du tableau de Rembrandt conservé à la Gemäldegalerie Alte Meister de Cassel.