Paysages
Paire d'huiles sur toile.
Encadrées.
Franse school van het einde van de 18e eeuw.
Paar van olieverfschilderijen op doek.
Ingekaderd.
65,5 x 115,5 cm
Provenance/Herkomst :
Famille Solvay.