Lazarone, Femme à la cruche, Femme en costume
Ensemble de trois aquarelles sur papier, la première est titrée.
Encadrées.
Italiaanse school van de 19e eeuw.
Set van drie aquarellen op papier, de eerste is getiteld.
Ingekaderd.
28 x 20 cm, 28 x 19 cm, 38 x 23 cm