Dona Greco di Colabria, Tamburraro
Paire d'aquarelles sur papier, titrées au revers.
Encadrées.
Italiaanse school van de 19e eeuw.
Paar van aquarellen op papier, Getiteld op de achterzijde.
Ingekaderd.
26 x 19 cm