Couples en costumes, Homme au bâton
Paire d'aquarelles sur papier, la première est signée en bas à droite Giuseppe Molteni (1800-1867).
Encadrées.
Italiaanse school van de 19e eeuw.
Paar van aquarellen op papier, de eerste rechtsonder is gesigneerd Giuseppe Molteni (1800-1867).
Ingekaderd.
26,5 x 21,5 cm
45 x 30 cm