Venezia, Femme en costume
Paire d'aquarelles sur papier.
La seconde est signée en bas à droite.
Encadrées.
Italiaanse school van de 19e eeuw.
Paar van aquarellen op papier.
De tweede is rechtsonder gesigneerd.
Ingekaderd.
27 x 20 cm
29 x 12 cm