Académie d'homme
Dessin à la mine de plomb.
Non signé.
Encadrée.
Belgische school van het einde van de 19e eeuw.
Mannelijke Academie.
Tekening in potlood.
Ongetekend.
Ingekaderd.
29 x 22 cm
Provenance/Herkomst :
Ancienne collection René Withofs.