Lot n° 203

ÉCOLE BELGE DE LA FIN DU 19e SIÈCLE

Résultat :
Estimation :

Académie d'homme Dessin à la mine de plomb. Non signé. Encadrée. Belgische school van het einde van de 19e eeuw. Mannelijke Academie. Tekening in potlood. Ongetekend. Ingekaderd. 29 x 22 cm Provenance/Herkomst : Ancienne collection René Withofs.