Lot n° 164

Estimation :

SUITE DE DOUZE ASSIETTES En argent Londres, 18ème siècle Poinçons. Set van twaalf borden in zilver, 18e eeuw. Merkteken. D.24 cm Poids net/Nettogewicht: 6404 gr Provenance/Herkomst: Vente Sotheby's Londres le 1er juin 2006.