Sans titre, 1990
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Contresignée et datée au dos.
Olieverf op doek.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Medeondertekend en gedateerd op de achterkant.
128 x 189 cm