Conglomeros, 1968
Eau-forte.
Carton de vernissage.
Signé et daté dans la planche.
Ets.
Uitnodigingskaart voor de opening van de tentoonstelling.
Gesigneerd en gedateerd in de plaat 23.5 x 18 cm (image) 23.5 x 36 cm (carton)