Lot n° 276

Rembrandt BUGATTI (1884-1916) .

Estimation :

Rembrandt BUGATTI (1884-1916) . D’après. Couple de marabouts. Bronze à patine verte, cire perdue. Edition posthume par Valsuani. Numéroté 2/25. Ht : 43 cm. Collection privée belge. Nederlandse Versie : Rembrandt BUGATTI (1884-1916). Paar maraboes. Brons met groene patina, op basis van een wassen model. Postume uitgave door Valsuani. Genummerd 2/25. H: 43 cm. Belgische privécollectie.