Vitrine de style Louis XVI d’époque Napoléon III. Belle ornementation de bronzes dorés. Ht : 170 cm. Nederlandse Versie : Vitrinekast. Fraaie versiering van verguld brons. Lodewijk XVI stijl. 19e eeuw.