Double-corps vitrine hollandais à décor marqueté de fleurs. Epoque XVIIIème siècle. Petits manques de placages. Ht : 225 cm Largeur : 195 cm Nederlandse Versie : Hollandse double-corps vitrinekast met ingelegde bloemdecoratie. Kleine beschadigingen aan de bekleding. H: 225 cm Breedte: 195 cm. Breedte : 195 cm.