Paire d’appliques de style Louis XVI en bois et fer patiné avec au centre une peinture églomisée à l’antique. Deux légers manques au stuc appliqué. Ht : 80 cm. Nederlandse Versie : Paar wandlampen in Lodewijk XVI-stijl van gepatineerd hout en ijzer met een antiek églomisé schilderij in het midden. Twee kleine gebreken in het aangebrachte stucwerk. H: 80 cm.