Lot n° 290

Résultat :
Estimation :

[GASTRONOMIE / APICIUS]. Apicii Coelii de Opsoniis et coquinaria, Libri decem. Cum Annotationibus Martini LISTER. Amstelodami, Apud Janssonio-Waesbergios, 1709. In-12, veau, dos à nerfs orné (reliure de l'époque).« Editio secunda. »Un titre-frontispice gravé.