Portrait d’un sénateur vénitien
Toile
121,5 x 101 cm
Inscriptions en latin en bas à gauche Effigies qvam nalissima / Ant Longi q Lav : Senat/ ampl tvnc Vicentia pra / toris, dein crema, Verona / et Brixia Prat vris hon / orifice perfunctis nova / lium Provisor vicibvs / plvribvs in Cons ° X M / bis Consiliarius, tande M : / XIII nobris MDELXXI / gloriose Obytanno Ætatis svÆ LXX. / mens : V. die : XXIII
Usures et restaurations