VIARDOT GABRIEL (1830 - 1906) fraaie negentiende eeuwse theetafel in typische chinoiserie-stijl, gerealiseerd in notelaar - met twee leggers met gesneden ornamentiek en met ingelegde motieven in ivoor (oa bloemen met verschillende patines) toegeschreven aan ||19th Cent. French tea table in walnut with ivory - attributed to Gabriel Viardot