Lot n° 5

Henri-Georges MEUNIER (1873-1922)

Estimation :

Exposition congolaise, 1897. Lithographie en couleurs. Couverture pour l'album in-quarto éditée pour l'exposition universelle de Bruxelles. N°469 pour M. Pauwels. Lithografie in kleuren. Omslag voor het kartonnen album uitgegeven voor de Wereldtentoonstelling van Brussel. nr. 469 voor M. Pauwels. 29,5 x 42,3 cm Encadrée