Exposition congolaise, 1897.
Lithographie en couleurs. Couverture pour l'album in-quarto éditée pour l'exposition universelle de Bruxelles.
N°469 pour M. Pauwels.
Lithografie in kleuren. Omslag voor het kartonnen album uitgegeven voor de Wereldtentoonstelling van Brussel. nr. 469 voor M. Pauwels. 29,5 x 42,3 cm
Encadrée